Zderzenie dwóch samochodów. Jeden z nich wjechał w budynek

Zderzenie dwóch samochodów. Jeden z nich wjechał w budynek

We wtorek doszło do kolejnego zderzenia dwóch samochodów. Wypadek miał miejsce na ulicy Targowej. W kolizji brały udział dwa samochody marki audi i bmw. Dodatkowo zaraz po zderzeniu, audi odskoczyło i uderzyło w pobliski budynek, jednak na szczęście nikt nie ucierpiał.

Kolizja na ulicy Targowej

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło we wtorek po godzinie drugiej po południu. Samochody poruszały się ulicą Targową, do zderzenia doszło na wysokości ulicy Kijowskiej. Kierowca BMW stracił panowanie nad pojazdem, wskutek czego uderzył w Audi. Następnie samochód marki Audi uderzył w barierki oraz pobliski budynek. 

Szybka reakcja służb

Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Na miejsce szybko przybyła straż pożarna, która pomogła wydostać się kierującym z pojazdów oraz udzieliła im pierwszej pomocy. Oba samochody jednak zostały poważnie uszkodzone. Dewastacji uległy również same barierki oraz elewacji budynku przy ulicy Targowej.

To już kolejny wypadek w tym tygodniu

To już kolejny wypadek drogowy w tym tygodniu w stolicy, apelujemy o ostrożność. Przypominamy, o głośnej sprawie, gdzie pijana właścicielka Audi A6 wjechała w Volkswagena, zabijając jednego z pasażerów. W czwartek natomiast na Alei Krakowskiej doszło do zderzenia samochodu marki Volkswagen Passat z tramwajem linii 9.

Wskutek czego obrażeniom uległ motorniczy tramwaju, a ruch przez godzinę był utrudniony na tej trasie. Natomiast w piątek dziewiątego października, jeden z kierowców poruszających się ulicą Postępu na Mokotowie. Doprowadził do zderzenia volvo z bmw. Kierowca volvo również był pod wpływem alkoholu. Chociaż w zderzeniu nikt nie ucierpiał, kierowcę volvo z pewnością spotkają konsekwencje za jazdę pod wpływem alkoholu.