Marki: Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką na trasie S8. Kierowca osobówki zmarł na miejscu zdarzenia

Marki: Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką na trasie S8. Kierowca osobówki zmarł na miejscu zdarzenia

W ubiegłą środę na trasie S8 w Markach doszło do śmiertelnego wypadku, podczas którego samochód osobowy wjechał w zaparkowany pojazd ciężarowy. W wyniku zderzenia kierowca osobówki zginął na miejscu wypadku. Przyczyny i okoliczności zdarzenia ustalają funkcjonariusze stołecznej policji. Na drodze nie wystąpiły żadne utrudnienia w ruchu.

Dnia 15 czerwca około godziny 15:30 na trasie S8 w miejscowości Marki pod Warszawą kierowca samochodu osobowego marki Skoda wjechał w zaparkowany pojazd ciężarowy. Do wypadku doszło na trasie w kierunku Białegostoku – pomiędzy węzłem Zielonka a węzłem Głębocka. Kierowca skody uderzył w ciężarówkę, która zaparkowała w wyznaczonym do tego miejscu. W wyniku zderzenia mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Możesz też przeczytać artykuł o wypadku ciężarówki z powodu trzody chlewnej na drodze.

Stołeczna policja wyjaśnia przyczyny tragedii

Jak relacjonuje oficer prasowa Komendy Stołecznej Policji, sierż. szt. Gabriela Putyra, w tej chwili nie wiadomo, dlaczego kierowca skody wjechał w zaparkowany pojazd. Na miejscu tragedii pracują stołeczni policjanci, którzy wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia.

Z racji tego, że do wypadku doszło na postoju pojazdów ciężarowych, nie wystąpiły żadne utrudnienia w ruchu drogowym.

A tutaj znajdziesz tekst o zderzeniu dwóch ciężarówek w Zbirożach.