Złodziej osuszaczy i cyrkulatorów powietrza z Żoliborza został zatrzymany

Złodziej osuszaczy i cyrkulatorów powietrza z Żoliborza został zatrzymany

Funkcjonariusze policji z dzielnicy Żoliborz skutecznie zidentyfikowali i aresztowali mężczyznę, który jest podejrzewany o kradzież 3 osuszaczy i 2 cyrkulatorów powietrza. Osoba ta została już obciążona zarzutem przywłaszczenia cudzego mienia o wartości przekraczającej 12 000 złotych. Na szczęście, udało się odzyskać utracone przedmioty, które następnie powróciły do ich prawowitego właściciela.

Kilka dni temu dyżurny oficer żoliborskiego komisariatu otrzymał zgłoszenie o kradzieży 3 osuszaczy i 2 cyrkulatorów powietrza z jednego z pomieszczeń piwnicznych. Sprawa natychmiast przyciągnęła uwagę miejscowych dzielnicowych.

Podczas wykonywania swojej służby patrolowej, funkcjonariusze ustalili, że za kradzieżą wartościowego mienia, która wynosi ponad 12 000 złotych, stoi 31-letni mężczyzna, dobrze znany miejscowemu dzielnicowemu.

Dzielnicowi udali się do domu podejrzanego. W jego garażu odkryli ukryte 3 osuszacze i 2 cyrkulatory powietrza. Mężczyzna, w wieku 31 lat, został natychmiast zatrzymany i przetransportowany do komisariatu.

Prowadzący dochodzenie funkcjonariusze już postawili zarzuty kradzieży mężczyźnie. Wszystkie skradzione przedmioty, które zostały odnalezione i zabezpieczone w garażu, zostały już zwrócone właścicielowi. Teraz, podejrzany mężczyzna stawić musi czoła karze nawet do 5 lat pozbawienia wolności.