Zatrzymanie poszukiwanego 52-latka przez funkcjonariuszy z Woli

Zatrzymanie poszukiwanego 52-latka przez funkcjonariuszy z Woli

Funkcjonariusze z komendy na Woli zatrzymali mężczyznę w wieku 52 lat, który był poszukiwany na mocy listu gończego wyemitowanego przez Sąd Rejonowy dla Warszawy-Woli. Mężczyzna ten spędzi teraz najbliższy okres swojego życia za kratami.

W ostatnim czasie, policjanci z wolskiej komendy, będący członkami zespołu ds. poszukiwań, koncentrowali swoje działania na odnalezieniu osób poszukiwanych listami gończymi. Podjęli oni szereg działań operacyjnych, które pomogły im w zdobyciu niezbędnych informacji i odnalezieniu miejsc, w których ukrywają się ludzie poszukiwani.

Podczas tych działań, udało im się zlokalizować 52-latka, który był poszukiwany na mocy listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy dla Warszawy-Woli. Mężczyzna ten miał do odbycia karę pozbawienia wolności o długości 182 dni. Po ustaleniu miejsca pobytu poszukiwanego, funkcjonariusze podjęli działania mające na celu jego zatrzymanie. Pomimo wielokrotnych prób wejścia do mieszkania, drzwi pozostawały zamknięte, co spowodowało wezwanie straży pożarnej. Po otwarciu drzwi przez jedną z kobiet znajdujących się w środku, okazało się, że poszukiwany mężczyzna ukrywa się w szafie, licząc na uniknięcie konfrontacji z prawem.

Mimo to, 52-latek został zatrzymany i przewieziony do komendy na Woli. Po sporządzeniu wszystkich niezbędnych dokumentów, mężczyzna ten został doprowadzony do więzienia, gdzie rozpocznie odbywanie swojej kary.