Warszawska tragedia na drodze: W wyniku kolizji zginęła kobieta

Warszawska tragedia na drodze: W wyniku kolizji zginęła kobieta

W ostatnią niedzielę stolica Polski, Warszawa, stała się miejscem tragicznego zdarzenia drogowego. Kobieta będąca pasażerką samochodu osobowego zginęła w wyniku tego nieszczęśliwego incydentu. To straszne wydarzenie miało miejsce około godziny 16:00 na Białołęce.

Dokładniej rzecz biorąc, jak podaje TVN Warszawa, wypadek miał miejsce na ulicy Płochocińskiej 152. Doszło tam do kolizji pomiędzy dwoma pojazdami: skodą citigo i volkswagenem. W skodzie podróżowały dwie osoby, natomiast volkswagenem jechała rodzina składająca się z czterech osób.

Niestety, reanimacja przeprowadzona na miejscu dla pasażerki skody okazała się nieskuteczna i kobieta zmarła. Kierowca tego samochodu został przewieziony do szpitala z obrażeniami ciała. Z drugiej strony, czteroosobowa rodzina podróżująca volkswagenem odniosła jedynie drobne kontuzje i otrzymała pomoc na miejscu.

Rafał Rutkowski z warszawskiej policji potwierdził te informacje w rozmowie z Onetem: Kierowca skody został przewieziony do szpitala z powodu odniesionych obrażeń. W niedzielnej akcji ratowniczej udział wziął także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, co skutkowało tymczasowym zamknięciem drogi.

Onet podaje, że kierowca volkswagena był trzeźwy. Śledztwo dotyczące szczegółowych okoliczności wypadku prowadzi obecnie policja pod nadzorem prokuratury.