Warszawscy policjanci odzyskali skradzioną BMW podczas służby dodatkowej na Bielanach

Warszawscy policjanci odzyskali skradzioną BMW podczas służby dodatkowej na Bielanach

Zwyczajna służba ponadnormatywna zakończyła się niecodziennym odkryciem dla grupy dzielnicowych z bielańskiej komendy w Warszawie. W trakcie tego czasu, natknęli się na pojazd marki BMW, który był intensywnie poszukiwany przez innych funkcjonariuszy policji. Dzięki ich zaangażowania i prowadzonym czynnościom służbowym, udało się zwrócić odnalezione auto prawowitemu właścicielowi.

Niedawno, gdy pełnili nadgodziny na Bielanach – jednej z warszawskich dzielnic, uwaga bielańskich dzielnicowych została przykuć około godziny 18:00 przez zaparkowane auto na niestrzeżonym parkingu przy Kolektorskiej. Po szczegółowym sprawdzeniu numerów rejestracyjnych, szybko zrozumieli dlaczego BMW zwróciło ich uwagę – okazało się, że ten konkretny samochód był poszukiwany przez funkcjonariuszy z innego warszawskiego oddziału policji jako zaginiony w wyniku przestępstwa.

Po odkryciu tego poszukiwanego pojazdu, dzielnicowi niezwłocznie powiadomili dyżurnego swojej jednostki i zabezpieczali samochód do momentu przyjazdu specjalistów z grupy dochodzeniowo-śledczej. Po zakończeniu wszystkich niezbędnych procedur, odzyskane auto zostało przekazane z powrotem jego oryginalnemu właścicielowi.