W Warszawie zatrzymano 26-latka za posiadanie dużej ilości narkotyków

W Warszawie zatrzymano 26-latka za posiadanie dużej ilości narkotyków

Wydział Kryminalny Woli w Warszawie prowadzi powstępowania względem młodego mężczyzny, który został przyłapany na posiadaniu sporej ilości substancji odurzających oraz psychotropowych. Ten 26-letni mężczyzna, znalazł się za kratkami policyjnymi. Po zebraniu dowodów przeciwko niemu, usłyszał zarzuty związane z posiadaniem dużej ilości narkotyków – przestępstwo to może skutkować karą nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Pracownicy Wydziału Kryminalnego zdołali uzyskać informacje w wyniku działań operacyjnych, które sugerowały, że w jednym z lokali na Pradze Północ w Warszawie mogą być przechowywane narkotyki. Policjanci podjęli natychmiastowe działania i przystąpili do czynności. W mieszkaniu, które było przedmiotem ich zainteresowania, przebywał wspomniany wcześniej 26-latek. W trakcie przeszukania lokum, w kufrze służącym do przechowywania pościeli, odkryto substancje psychotropowe oraz marihuanę.

Policjanci zabezpieczyli wszystkie znalezione substancje, a mężczyzna został zatrzymany. W Prokuraturze Rejonowej Warszawa-Praga Północ w Warszawie, 26-latek usłyszał zarzuty dotyczące posiadania dużej ilości substancji psychotropowych i narkotyków. Za to przestępstwo grozi mu surowa kara – do 10 lat pozbawienia wolności. Sprawą zajmuje się Prokuratura Rejonowa Warszawa-Praga Północ w Warszawie, która nadzoruje cały proces postępowania.