Tragiczny incydent na warszawskim placu Trzech Krzyży: samochód osobowy pomiędzy dwoma autobusami

Tragiczny incydent na warszawskim placu Trzech Krzyży: samochód osobowy pomiędzy dwoma autobusami

Warszawska metropolia była świadkiem poważnej kolizji drogowej, która miała miejsce na placu Trzech Krzyży. W wyniku tego niefortunnego zdarzenia, samochód marki Lancia znalazł się w kleszczach, uwięziony pomiędzy dwoma autobusami komunikacji miejskiej. Incydent ten spowodował całkowite sparaliżowanie ruchu drogowego na tym ważnym warszawskim skrzyżowaniu.

Do nieszczęśliwego wypadku doszło w piątkowe popołudnie, tuż przed godziną 15:00. Kierująca Lancią kobietka, poruszająca się od strony dzielnicy Mokotów, najprawdopodobniej z nieznanych jeszcze powodów, zderzyła się z autobusem jadącym w tym samym kierunku. Siła uderzenia była na tyle duża, że jej pojazd zrobił obrót o 180 stopni i ostatecznie uderzył w drugi autobus, który podróżował w przeciwnym kierunku.

Aktualnie na miejscu pracują służby ratunkowe i drogowe. Przejazd przez plac Trzech Krzyży jest zablokowany dla ruchu zarówno w jednym, jak i drugim kierunku. Straż pożarna jest zajęta usuwaniem skutków kolizji. Na szczęście, wydaje się, że kobieta kierująca samochodem osobowym nie odniosła żadnych poważnych obrażeń.