Taco Hemingway zaprasza na koncertową trasę “1-800-TOUR"

Taco Hemingway zaprasza na koncertową trasę “1-800-TOUR"

Już 18 września Taco Hemingway podzielił się z fanami ekscytującą wiadomością – zapowiedział serię koncertów promujących jego album „1-800-OŚWIECENIE”. Co więcej, do miast, które odwiedzi podczas trasy „1-800-TOUR”, raper włączył także Warszawę. Informacje o miejscu i dacie występu, a także o początku sprzedaży biletów, nie są już tajemnicą.

W dniach 18 września, na stronie Empik Bilety, oficjalnym kanale sprzedaży wejściówek na koncerty Taco Hemingwaya, pojawiły się szczegóły dotyczące trasy. Zgodnie z informacjami tam zamieszczonymi premierowe koncerty będą miały miejsce w maju i czerwcu 2024 roku. Artysta zaprosił swoich wielbicieli na występy w szeregu miast, w tym Katowicach, Poznaniu, Gdańsku, Wrocławiu, Krakowie oraz Warszawie.

Warszawski koncert rapera został zaplanowany na sobotę, 22 czerwca 2024 roku. Taco Hemingway wystąpi tego dnia na Letniej Scenie Progresji.

Informacje dla osób zainteresowanych zakupem biletów na koncert Taco Hemingwaya w stolicy i innych miastach są już dostępne. Sprzedaż ruszy w środę, 20 września o godzinie 12:00, jednak początkowo bilety będą dostępne tylko dla członków programu Empik Premium. Dla pozostałych fanów raper przygotował możliwość nabycia wejściówek już dzień później, 21 września, również od godz. 12:00.

W chwili obecnej pełne ceny biletów nie są jeszcze znane. Wstępne informacje na stronie sprzedaży sugerują jednak, że minimalna kwota potrzebna do zakupu wejściówki wyniesie 148,96 zł (z opłatą serwisową). Więcej szczegółów należy spodziewać się 20 września, kiedy to oficjalnie rozpocznie się sprzedaż.