Śmiertelny wypadek niedaleko stacji kolejowej Mława Miasto. Pociąg Pendolino potrącił kobietę

Śmiertelny wypadek niedaleko stacji kolejowej Mława Miasto. Pociąg Pendolino potrącił kobietę

Do tragicznej sytuacji doszło 10 kwietnia niedaleko stacji Mława Miasto, gdzie pociąg osobowy potrącił przechodzącą przez tory kobietę. W wyniku wypadku kobieta poniosła śmierć na miejscu. To tragiczne zderzenie miało miejsce w godzinach porannych na trasie Gdynia Główna – Kraków Główny. Policja ustala tożsamość denatki i wyjaśnia okoliczności tragedii.

Ubiegłej niedzieli około godziny 07:30 nieopodal stacji Mława Miasto zdarzył się śmiertelny wypadek z udziałem pociągu osobowego. W pewnym momencie pociąg Pendolino, podróżujący na trasie Gdynia Główna – Kraków Główny, potrącił kobietę, która przechodziła przez tory w nieoznaczonym do tego miejscu.

Odwiedzając ostrowinfo.pl, znajdziesz więcej podobnych wiadomości.

Policjanci ustalają tożsamość kobiety i wyjaśniają okoliczności wypadku

Jak poinformowała asp. Aneta Prusik, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Mławie, potrącona kobieta nie miała przy sobie żadnych dokumentów, z racji czego policja nadal próbuje ustalić jej tożsamość. Jak na tę chwilę wiadomo jedynie, że potrącona kobieta to osoba starsza.

Nad sprawą ustalenia tożsamości zmarłej pracuje mławska prokuratura wraz z funkcjonariuszami policji. Ponadto, dochodzenie ma również na celu wyjaśnienie okoliczności wypadku. Jak na razie wiadomo tylko, że kobietę potrącił pociąg Pendolino, gdy przechodziła przez tory w niedozwolonym miejscu.