Przełomowy Sylwester w Dzielnicy Wisła: Innowacyjne oblicze tradycyjnej zabawy

Przełomowy Sylwester w Dzielnicy Wisła: Innowacyjne oblicze tradycyjnej zabawy

Zapomnij o głośnych petardach, eleganckich garniturach i wysokich szpilkach. Tegoroczne obchody sylwestra w Dzielnicy Wisła wprowadzają nową formułę – będzie to czas pełen uroku, spędzony w ciepłych ubraniach, degustując zimową herbatę i podziwiając zimne ognie. Bulwar gen. Smitha Pattona stanie się miejscem niezwykłych wydarzeń, które rozpoczną się już o 12:00.

Dzielnica Wisła oferuje unikalną możliwość przeżycia Sylwestra w niekonwencjonalny sposób. Liczne atrakcje przygotowane na ostatni dzień roku to propozycja dla każdego: od rodzin z dziećmi, przez miłośników muzyki, aż po entuzjastów okolic Wisły. Ciepła herbata zimowa czekać będzie na wszystkich gości.

Zapraszamy na wspólne świętowanie na bulwarze gen. S. Pattona, gdzie plaża między restauracją Bezkres a Przystanią Nowa Fala zamieni się w miejsce pełne radości i zabawy.

Impreza rozpocznie się warsztatami dla najmłodszych, które odbędą się w południe. Młodzi goście będą mogli wziąć udział w grach i zabawach na plaży oraz w tworzeniu drzewka życzeń – na specjalnej choince będą mogli umieścić swoje noworoczne pragnienia.

Od godziny 12:00 do 16:00 otwarte zostanie drzwi do przeszklonej i udekorowanej w świątecznym stylu InfoBarki. Wizyta w tym miejscu umożliwi podziwianie Warszawy przygotowującej się do sylwestrowych obchodów. Więcej szczegółów znajduje się na profilu FB Dzielnicy Wisła.

W programie wydarzenia nie zabraknie atrakcji muzycznych. Od godziny 21:00 na plaży rozbrzmiewać będą akustyczne covery grane przez Gramm Band i Lunar Sun, laureatów finału konkursu „Famous Covers Fest 2023”. Podczas koncertów słuchacze będą mogli ogrzać się przy trzech paleniskach z prawdziwym ogniem.

Melodie, które rozbrzmiewać będą nad Wisłą, wybiorą też sami uczestnicy sylwestrowego świętowania. Wystarczy, że podzielą się swoimi propozycjami pod odpowiednim postem na profilu Dzielnicy Wisła. Dj Yasman i dj Niezła Agentka zadbają o realizację tych zamówień.

Podczas obchodów sylwestra na plaży odbędą się również pokazy fireshow. Tancerze z ogniem wystąpią o godzinie 21:45 oraz o 23:30. Punktualnie o północy wszyscy uczestnicy wydarzenia dostaną zimne ognie do zapalenia, a Muzeum nad Wisłą przedstawi specjalną prezentację na placu przed MSN.