Przełomowy sukces Komisariatu Policji Warszawa Włochy w walce z narkotykami

Przełomowy sukces Komisariatu Policji Warszawa Włochy w walce z narkotykami

Podczas jednej z niedawnych akcji, funkcjonariusze z Komisariatu Policji Warszawa Włochy zdecydowanie podjęli działania przeciwko handlowi narkotykami. Przedstawiciele prawa zatrzymali dwie osoby w mieszkaniu znajdującym się przy ulicy Obywatelskiej – 30-letniego mężczyznę oraz 19-letnią kobietę. W miejscu zamieszkania podejrzanych znaleźli i skonfiskowali znaczące ilości nielegalnych substancji, w tym kokainę.

Jedna z interwencji policjantów ze stolicy miała miejsce kilka dni temu, kiedy to udali się do jednego z mieszkań przy ulicy Obywatelskiej. W mieszkaniu zamieszkiwanym przez 30-letniego mężczyznę i jego 19-letnią partnerkę, stróże prawa odkryli i przejęli kilkaset gramów różnorodnych narkotyków, wśród nich również kokainę. Na miejscu odnaleźli również duże ilości tabletek psychotropowych – wszystkie ukryte w każdym zakątku lokalu. Działania policjantów zaowocowały też znalezieniem bliskiej kwoty 11 000 złotych.

Podejrzany mężczyzna i kobieta zostali postawieni przed sądem, usłyszeli zarzuty dotyczące posiadania dużej ilości narkotyków. Sąd Rejonowy Warszawa Ochota zgodził się z wnioskiem prokuratury i nałożył na nich tymczasowe aresztowanie trwające przez najbliższe trzy miesiące.