Problemy mieszkańców z Wału Miedzeszyńskiego 414 w Warszawie: smród i blokada drogi

Problemy mieszkańców z Wału Miedzeszyńskiego 414 w Warszawie: smród i blokada drogi

Nieznośny odór i problemy z dojazdem – to stałe utrudnienia, z którymi borykają się mieszkańcy nieruchomości przy ulicy Wał Miedzeszyński 414 w stolicy. Źródłem nieprzyjemnej woni są podwórkowe szamba, które codziennie muszą być opróżniane. Jak donoszą sami mieszkańcy, zapach jest tak intensywny, że nie mają możliwości otwarcia okien.

Osoby zamieszkujące domy szeregowe pod adresem Wał Miedzeszyński 414 w Warszawie borykają się z brakiem dostępu do kanalizacji miejskiej. Dzień w dzień muszą radzić sobie z przykrymi zapachami wydobywającymi się z osiedlowych szamb. Nie jest to jednak jedyny problem, jaki napotykają. Czas opróżniania szamba, co jest konieczne każdego dnia, uniemożliwia przejazd jedyną dostępną drogą osiedlową.

W przeciwieństwie do tego, budynki w pobliżu mają już dostęp do miejskiej sieci kanalizacyjnej. Barierą dla uzyskania takiego podłączenia przez mieszkańców numeru 414 jest droga o nieuregulowanym statusie, która po bankructwie dewelopera trafiła w ręce podwykonawcy. Dziennikarze z portalu RDC postanowili dowiedzieć się, jaka jest perspektywa podłączenia tej nieruchomości do sieci miejskiej – na odpowiedź czekają.