Podwarszawski duet handlarzy narkotyków zatrzymany przez warszawską policję

Podwarszawski duet handlarzy narkotyków zatrzymany przez warszawską policję

Podczas rutynowego patrolu, funkcjonariusze stołecznej policji zauważyli podejrzane zachowanie dwóch mężczyzn na parkingu przy Alei Krakowskiej w Warszawie. Po zatrzymaniu i przeszukaniu pojazdu używanego przez tę parę, znaleźli kilkadziesiąt gramów różnych narkotyków, co doprowadziło do ich aresztowania. Przeszukanie domu jednego z mężczyzn, 26-latka, doprowadziło do odkrycia dodatkowej ilości narkotyków. Sąd Rejonowy w Warszawie Ochocie na wniosek prokuratury zdecydował o tymczasowym aresztowaniu starszego z dwóch mężczyzn na trzy miesiące, podczas gdy 25-latek również usłyszał zarzuty dotyczące posiadania niedozwolonych substancji.

Do zdarzenia doszło niedawno, kiedy stołeczni detektywi patrolujący parking przy Alei Krakowskiej zainterweniowali wobec dwóch mężczyzn, którzy zdawali się być nieco niespokojni. Mężczyźni poruszali się osobowym fordem, a ich niepokój zwrócił uwagę funkcjonariuszy. Przy 25-latku znaleziono kilka porcji narkotyków, a przeszukanie samochodu 26-latka ujawniło kilkadziesiąt gramów różnych rodzajów substancji, w tym mefedronu i marihuany.

Zaraz po tym, policjanci przeszukali mieszkanie 26-latka w Legionowie, gdzie natrafili na kolejne ilości zakazanych substancji. Łącznie zabezpieczono niewiele mniej niż 100 gramów narkotyków oraz 4200 złotych. Po zatrzymaniu, obaj mężczyźni zostali przewiezieni do Komisariatu Policji Warszawa Włochy, gdzie usłyszeli zarzuty po nocy spędzonej w areszcie.

Sąd Rejonowy Warszawa Ochota podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu starszego z dwóch mężczyzn na okres trzech miesięcy. Młodszy ze zatrzymanych również usłyszał zarzuty za posiadanie zakazanych substancji. Postępowanie w tej sprawie jest nadzorowane przez Prokuraturę Rejonową Warszawa Ochota.