Podejrzany o kradzież i włamanie na konta bankowe 34-latek zatrzymany przez śródmiejską policję

Podejrzany o kradzież i włamanie na konta bankowe 34-latek zatrzymany przez śródmiejską policję

Charyzmatyczny 34-latek, który był mistrzem w wykorzystywaniu swoich partnerek do celów kryminalnych, został aresztowany przez policjantów z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu stacji Śródmieście. Ten niegodziwiec specjalizował się w sztuce „przenoszenia” cennych przedmiotów ze swoich wspólnych mieszkań z partnerkami do lombardów lub sprzedawanie ich przypadkowym osobom w sieci. Wszystko, co miało jakąkolwiek wartość i mogło być szybko odsprzedane, było dla niego łupem.

Najbardziej zdumiewające jest to, że ten mężczyzna nie ograniczał się tylko do kradzieży materialnych skarbów. Był również na tyle śmiały, że dokonywał cyberkradzieży, włamując się na konta bankowe swoich partnerek i nielegalnie korzystając z ich środków finansowych. Ofiary tego przestępcy oszacowały swoje straty na kwotę przekraczającą 15 000 złotych.

Mimo że desperackie działania zuchwałego mężczyzny przyniosły mu tymczasowy zysk, policjantom udało się odzyskać część skradzionych przedmiotów. Mężczyzna został zatrzymany w jednym z mieszkań na terenie gminy Sokołów Podlaski. Przyznał się do części zarzutów, które postawiono mu. Teraz za swoje zbrodnie może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.