Otwarcie Be Happy Musuem już niebawem! Raj dla miłośników zdjęć

Otwarcie Be Happy Musuem już niebawem! Raj dla miłośników zdjęć

Jak mogłaby wyglądać idealna kraina szczęścia? Z pewnością znaleźlibyśmy w niej magicznego jednorożca lub basen wypełniony marshmallows. W grudniu w Warszawie będziemy mogli przenieść się w baśniowy świat pełen szczęścia za sprawą Be Happy Museum. Ma być to prawdziwe Muzeum Szczęścia i Iluzji.

Pierwsze w Polsce Muzeum Szczęścia i Iluzji

Z początku otwarcie Muzeum miało mieć miejsce w wakacje, jednak pandemia zmieniła plany. Dziś już wiemy, że otwarcie pierwszego w Polsce muzeum Szczęścia i Iluzji ma mieć miejsce w grudniu, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia. Będzie to miejsce dla wszystkich fanów fotografii, ale również mediów społecznościowych. W Muzeum znajdziemy donaty, jednorożce, czy słodycze. Wszystko w bajkowej, wręcz baśniowej scenerii.

Bajkowa sceneria

Będzie to idealne miejsce dla instagramowych fotografów, baśniowe scenerie z pewnością staną się stałym bywalcem filmów na Tik Tok i relacji na Facebook. W muzeum znajdziemy również pokoje z iluzją, które wprowadzą nas w zupełnie inny, alternatywny świat. Muzeum ma być idealnym miejscem na randkę, spotkanie z przyjaciółmi, wypad z rodziną, czy nawet pomysłem na wieczór panieński lub kawalerski.

Be happy w całej Polsce

Baśniowe sfery wiecznej szczęśliwości cieszą się już sporą popularnością w Zakopanem, Poznaniu oraz Szczecinie. Powstały głównie z myślą o fanach mediów społecznościowych, ale również po to, aby stworzyć miejsce, w którym można świetnie się bawić. Wszystko po to, aby oderwać się od rzeczywistości i wkroczyć w nowy słodki, baśniowy, pastelowy świat.

Zdjęcie z donatem, a może z jednorożcem?

W muzeum możemy wykonać niezliczoną ilość zdjęć w niesamowitej scenerii. Możemy również wykonać profesjonalną, unikatową sesję zdjęciową. Jednocześnie możemy przeżyć niezapomnianą przygodę w świat fantazji, dokumentując to na wyjątkowych fotografiach, które potem opublikować na swoich profilach w social mediach. Na miejscu będzie również znaleźć sklep ze słodkimi pamiątkami.