Orange Warsaw Festival już 2 i 3 czerwca

Orange Warsaw Festival już 2 i 3 czerwca

Kolejna edycja Orange Warsaw Festival odbędzie się na Torze Służewiec w piątek i sobotę, 2 i 3 czerwca. Aby ułatwić dojazd i powrót z festiwalu, organizatorzy zalecają korzystanie z autobusów Warszawskiego Transportu Publicznego. W związku z tym wprowadzone zostaną również zmiany w parkowaniu na ulicach wokół toru.

Orange Warsaw Festival od lat przyciąga wielbicieli muzyki, którzy przez dwa dni mogą cieszyć się koncertami światowej klasy artystów. Tegoroczna edycja będzie miała w swoim programie liczne gwiazdy. Pojawia się m.in. Martin Garrix, Ellie Goulding, Thirty Seconds To Mars, Daria Zawiałow i Vito Bambino. Partnerem festiwalu jest m.st. Warszawa.

Od środy, 31 maja, od godziny 3:00 do niedzieli, 4 czerwca, do godziny 10:00 obowiązywać będzie zakaz zatrzymywania się na ulicach: al. Wyścigowa od Pallutha do bram wjazdowych na teren Toru Służewiec oraz Rzymowskiego w okolicy ul. Pallutha. Na tabliczkach informacyjnych będzie podana informacja o możliwości odholowania zaparkowanego tam pojazdu na koszt właściciela.