Nowe fakty w sprawie katastrofy w Śródmieściu. Znana bizneswomen w areszcie!

Nowe fakty w sprawie katastrofy w Śródmieściu. Znana bizneswomen w areszcie!

W nocy z soboty na niedzielę 3 i 4 października doszło do tragicznego wypadku na warszawskim śródmieściu. Doszło bowiem do zderzenia dwóch samochodów audi z volkswagenem. Volkswagen został całkowicie zmiażdżony, dwóch mężczyzn, którzy się w nim znajdowali, zostali niezwłocznie przewiezieni do szpitala. Niestety, jeden z mężczyzn zmarł. Teraz kobiecie kierującej Audi grozi więzienie.

Tragiczna noc

Do zdarzenia doszło po trzeciej w nocy, na skrzyżowaniu Alei Jana Pawła II z ulicą Stawki. Kobieta uderzyła w samochód dwóch mężczyzn, wskutek kolizji jeden z mężczyzn zmarł. Podczas czynności operacyjnych okazało się, że kobieta była pod wpływem alkoholu. Sprawczynią jest Aleksandra K. (26 lat) znana bizneswoman. Jadąc z pełną prędkością, wjechała, miażdżąc samochód z dwoma mężczyznami pochodzenia Ukraińskiego. Jak udało się ustalić mężczyźni jak co wieczór, wracali z pracy. Służby ratunkowe zastały na miejscu makabryczny widok. Obydwoje mężczyźni byli nieprzytomni, niestety krótko po przewiezieniu do szpitala jeden z nich zmarł, drugi ciągle walczy o życie.

Pijana bizneswoman

Bizneswoman była pod wpływem alkoholu gdy doszło do wypadku. Z badania alkomatem jednoznacznie wynikało, że 26-latka miała we krwi aż dwa promile alkoholu. Aleksandra K. nie jest jednak osobą anonimową. To znana warszawska bizneswoman, która zajmuje się między innymi pozyskiwaniem funduszy na stołeczne inwestycje. Chociaż sama, jak widać, nie była najlepszym przykładem, była odpowiedzialna za ostatnie głośne akcje wsparcia polskich szpitali.

Bizneswoman w areszcie

W związku z doprowadzeniem do niebezpiecznej kolizji pod wpływem alkoholu, wskutek której zmarł jeden z dwóch poszkodowanych, wobec Aleksandry K. zastosowano trzymiesięczny areszt do czasu wyjaśnienia okoliczności zdarzenia. W areszcie będzie oczekiwać na kolejne decyzje organów ścigania wobec jej osoby. W tym czasie będą trwały czynności sądowe, które będą miały na celu wyjaśnienie okoliczności zdarzenia z feralnej październikowej nocy.