Nocna tragedia na warszawskich ulicach: kolizja samochodu z motocyklem kończy się śmiertelnie

Nocna tragedia na warszawskich ulicach: kolizja samochodu z motocyklem kończy się śmiertelnie

W późne godziny piątkowego wieczoru na warszawskiej Wawrze miało miejsce dramatyczne zdarzenie drogowe. Tragiczny wypadek, w którym zderzyły się samochód dostawczy oraz motocykl, zaowocował śmiercią kierowcy jednośladu. W wyniku kolizji ruch na miejscu zdarzenia był uniemożliwiony przez czas pracy służb ratunkowych.

Nieszczęśliwy incydent miał miejsce po godzinie 22 na skrzyżowaniu dwóch ulic – Patriotów i Kazimierza Króla. Informacje o tragicznym wypadku przekazał Mateusz Szmelter, reporter TVN Warszawa. Jak podał, doszło do kolizji samochodu marki Dacia i motocykla Suzuki. Po uderzeniu w pojazd dostawczy, jednoślad uderzył również w latarnię uliczną. Kierujący motocyklem zginął na miejscu. Drogę, na której doszło do wypadku, całkowicie zablokowano, aby umożliwić pracę strażakom, nadzorowi ruchu oraz policjantom działającym pod nadzorem prokuratora.

Komenda Stołeczna Policji potwierdziła te doniesienia. Rafał Rutkowski, rzecznik prasowy KSP, przekazał, że zgłoszenie o tragicznym zdarzeniu dotarło do służb około godziny 22. Zgodnie z jego relacją, do kolizji doszło między pojazdem dostawczym Dacia a motocyklem. Motocyklista zginął na miejscu wypadku. Kierujący pojazdem marki Dacia był trzeźwy podczas zdarzenia. Policja nie udzielała jednak informacji na temat przyczyn tego tragicznego incydentu.