Następny poszukiwany zatrzymany przez funkcjonariuszy piaseczyńskiego wydziału kryminalnego

Następny poszukiwany zatrzymany przez funkcjonariuszy piaseczyńskiego wydziału kryminalnego

Funkcjonariusze specjalizujący się w pracy operacyjnej z Wydziału Kryminalnego w Piasecznie zatrzymali kolejną osobę poszukiwaną przez prawo. Mężczyzna, który ma 30 lat, będzie musiał odsiedzieć 4 miesiące w zakładzie karnym. Przed samym umieszczeniem go za kratami, otrzymał zarzuty dotyczące kradzieży roweru wartego około 2 tysiące złotych.

Mężczyzna został aresztowany z kajdankami na rękach, przytrzymanymi za plecami, w obecności nieubranego w mundur funkcjonariusza. W tle widoczne było wejście do budynku. Policjanci z piaseczyńskiego Wydziału Kryminalnego, którzy zajmują się tropieniem osób ukrywających się przed prawem, ustalili miejsce pobytu mężczyzny. Na podstawie tych informacji Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy wydał nakaz doprowadzenia.

Po potwierdzeniu, że 30-latek rzeczywiście przebywa pod adresem ustalonym przez funkcjonariuszy, ci postanowili odwiedzić mężczyznę. Wizyta zakończyła się aresztowaniem poszukiwanego. Przed umieszczeniem mieszkańca Góry Kalwarii w zakładzie karnym, postawiono mu zarzut kradzieży roweru o wartości bliskiej 2 tysiącom złotych. Zdarzenie to miało miejsce w połowie września 2023 roku.

Po zakończeniu formalności, mężczyzna został osadzony w jednostce penitencjarnej. Tam spędzi następne 4 miesiące swojego życia.