Młody mężczyzna z Bemowa aresztowany za posiadanie dużej ilości narkotyków

Młody mężczyzna z Bemowa aresztowany za posiadanie dużej ilości narkotyków

Funkcjonariusze policji z dzielnicy Bemowo w Warszawie zatrzymali 22-letniego podejrzanego, który miał przy sobie ogromną ilość substancji psychotropowych i środków odurzających. Po zgromadzeniu niezbędnych dowodów, mężczyzna usłyszał formalne zarzuty dotyczące posiadania dużej ilości narkotyków, co skutkowało tymczasowym aresztowaniem na okres trzech miesięcy przez sąd.

Interwencja policji na terenie Bemowa skupiła się na działaniach przeciwko 22-latkowi. Jego nerwowe zachowanie przy pojawieniu się funkcjonariuszy wzbudziło ich podejrzenia. Podejrzenia te potwierdziły się, kiedy okazało się, że mężczyzna ma przy sobie narkotyki. Został on natychmiast zatrzymany, a następnie przeprowadzono przeszukanie jego domu. Tam funkcjonariusze odkryli znaczne ilości marihuany, haszyszu oraz amfetaminy.

Policjanci dokonali zabezpieczenia wszystkich znalezionych substancji. Podejrzany został przesłuchany w Prokuraturze Rejonowej Warszawa-Wola, gdzie usłyszał zarzuty dotyczące posiadania znacznej ilości substancji psychotropowej i środków odurzających. Na wniosek prokuratora, sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na okres trzech miesięcy. Za takie przestępstwo grozi kara do dziesięciu lat pozbawienia wolności.

Dalsze czynności związane z tym postępowaniem prowadzone są pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Warszawa-Wola. Jest to kolejny przypadek skutecznej walki służb porządkowych z narkotykami w stolicy.