Michniewicz poszukuje nowych talentów dla Abha Club, wśród których jest Domnik Hładun – podaje Legia.net

Michniewicz poszukuje nowych talentów dla Abha Club, wśród których jest Domnik Hładun – podaje Legia.net

Czesław Michniewicz, pomimo że niefortunnie rozpoczął swoją karierę w saudyjskiej ekstraklasie doznając na samym początku porażki, nie przestaje szukać wzmocnień dla swojej drużyny Abha Club. Początek rozgrywek nie był dla niego łaskawy, ponieważ jego zespół musiał zmierzyć się z Al-Hilal, jednym z faworytów rozgrywek. Niestety, Abha Club przegrało z Al-Hilal 1-3.

W tym starciu zobaczyliśmy Grzegorza Krychowiaka, który pomógł drużynie zdobywając asystę. Ale to nie jedyny Polak, którego Michniewicz miał na uwadze. Wśród innych potencjalnych kandydatów byli Bartosz Bereszyński oraz Łukasz Skorupski.

Swoją uwagę skierował również na zawodnika Legii Warszawa – Dominika Hładuna. Hładun spisał się dobrze podczas swojego pobytu przy Łazienkowskiej, co mogło tłumaczyć zainteresowanie Michniewicza. Niemniej jednak, informacje Legia.net sugerują, że w tym przypadku przenosiny były niemożliwe – Jacek Zieliński, wicemistrz Polski, wetował ten ruch.

Ostatecznie do Abha Club dołączył Ciprian Tătărușanu. Co ciekawe, pomimo że Hładun pojawił się w ostatnim meczu przeciwko Puszczy Niepołomice (1-1), pierwszym wyborem trenera Kosty Runjaicia na ten sezon jest Kacper Tobiasz.