Katastrofalne zdarzenie drogowe niedaleko stolicy – motocyklista nie przeżył

Katastrofalne zdarzenie drogowe niedaleko stolicy – motocyklista nie przeżył

Podczas ostatniej niedzieli doszło do tragedii na drodze w Łomiankach, niedaleko Warszawy. Kierujący motocyklem mężczyzna stracił życie w wyniku kolizji z samochodem osobowym.

17 września bieżącego roku, tuż przed godziną 10.00 rano, w miejscowości Łomianki blisko Warszawy miało miejsce niezwykle tragiczne zdarzenie. Wystąpiło tam zderzenie motocykla z samochodem osobowym. Scena wypadku znajdowała się na skrzyżowaniu ulic Kolejowej i Brukowej.

Motocyklista jechał w stronę Nowego Dworu Mazowieckiego, zbliżając się do ronda Kompanii Młodzieżowej AK od kierunku stolicy. Motocykl wpadł pod wiadukt w kolizję z nadjeżdżającym od strony ulicy Brukowej samochodem Range Rover.

49-letni operator jednośladu zmarł na miejscu z powodu obrażeń doznanych podczas zdarzenia. Ratownicy, którzy przybyli na miejsce wypadku, niestety mogli jedynie stwierdzić jego zgon. „Na skutek zadanych urazów ratownicy orzekli śmierć mężczyzny na miejscu. Nasze działania były ograniczone do zabezpieczenia miejsca wypadku, osłonięcia go parawanami oraz do zabezpieczenia motocykla pod kątem pożarowym. Po zakończeniu procedur prokuratorskich i policyjnych dokonano sprzątania miejsca zdarzenia”- podała Ochotnicza Straż Pożarna Łomianki.

Po tym tragicznym wydarzeniu, okoliczna infrastruktura drogowa znacznie ucierpiała. „Z powodu zablokowanego przejazdu na skrzyżowaniu ulic Kolejowa/Brukowa w Łomiankach wystąpiły poważne problemy w ruchu linii 150, 750. Możliwe są opóźnienia kursów oraz objazdy” – ostrzegał Warszawski Transport Publiczny po incydencie.