Hulajnoga kontra samochód: Wypadek na skrzyżowaniu ulic Grenadierów i Białowieskiej

Hulajnoga kontra samochód: Wypadek na skrzyżowaniu ulic Grenadierów i Białowieskiej

Na skrzyżowaniu ul. Grenadierów z ul. Białowieską, doszło do dramatycznego wypadku, w którym osoba podróżująca na hulajnodze została potrącona. Nieszczęsny incydent skończył się hospitalizacją poszkodowanej osoby.

Rzecznik Zespołu Prasowego Komendy Stołecznej Policji, starszy posterunkowy Rafał Wieczorek, poinformował media o zdarzeniu, które zostało odnotowane przez policyjne systemy o godzinie 8.45.

Potrącenie nastąpiło, gdy kierująca toyotą kobieta uderzyła w osobę poruszającą się na hulajnodze. Badania wykazały, że kierująca samochodem była trzeźwa podczas incydentu. Poszkodowany w wyniku zdarzenia został przetransportowany do szpitala na dalsze leczenie i obserwację.

Aktualnie policja zajmuje się badaniem okoliczności i przebiegu tego nieszczęśliwego zdarzenia. Na miejscu pojawiła się również straż pożarna, która miała za zadanie zabezpieczyć teren wokół miejsca zdarzenia. Mimo dramatycznego wypadku, nie odnotowano większych perturbacji w normalnym funkcjonowaniu ruchu drogowego na tym odcinku.