European Best Destination 2023 – głosuj na Warszawę

European Best Destination 2023 – głosuj na Warszawę

Stolica Polski to jedno z dwudziestu miast, które znalazły się w nominacjach do finału plebiscytu European Best Destination 2023. Konkurs jest poświęcony wyłonieniu najbardziej atrakcyjnego miasta starego kontynentu. Co więcej, do głosowania może przystąpić każdy mieszkaniec Warszawy.

Władze Warszawy chciały zwrócić uwagę na trwający konkurs. Dlatego też, aby zachęcić do głosowania, miasto zorganizowało kampanię reklamową pod hasłem: „Mamy to w Warszawie”.

„To niepowtarzalna okazja, żeby zachęcić gości z całego świata do wizyty w naszym mieście, aby mogli przekonać się sami jak przyjaznym, zielonym i otwartym dla wszystkich miastem jest Warszawa. Piękne parki, miejskie plaże, świetna oferta gastronomiczna, bogaty kalendarz wydarzeń – mamy to w Warszawie! Zagłosujmy na nią i pokażmy to światu” – zachęca prezydent Rafał Trzaskowski.

Jeśli chcesz oddać swój głos wystarczy wejść na stronę internetową www.glosujnawarszawe.pl i oddać swój głos. Głosować można do 10 lutego a każdego dnia można oddać jeden głos.

Jesłi myślisz o przeprowadzeniu się do Warszawy to warto skorzystać ze sprawdzownej firmy jaką jest Przeprowadzki od A do Z – Przeprowadzki Warszawa