Dachowanie citroena na trasie S8. Poszkodowana jedna osoba

Dachowanie citroena na trasie S8. Poszkodowana jedna osoba

Do zdarzenia doszło wieczorem na trasie S8 w okolicach Nadarzyna. Kierowca citroena wypadł z trasy, zaliczając dachowanie i wjeżdżając w barierę energochłonną. Na miejsce wysłano patrole drogowe i zastępy straży pożarnej. Funkcjonariusze wyjaśniają szczegóły wypadku.

Późnym wieczorem w okolicach Nadarzyna (pow. pruszkowski) na trasie S8 doszło do wypadku z udziałem dwóch osób. Podążający w stronę Katowic samochód osobowy marki citroen nagle zjechał z drogi i zaczął koziołkować. Dachujący pojazd przeturlał się przez barierę energochłonną, a następnie przeleciał nad rowem, przebił siatkę zabezpieczającą i zatrzymał się na drodze serwisowej.

Na miejscu wypadku pojawiły się patrole policji i trzy zastępy straży pożarnej. Samochód jest całkowicie zniszczony, a obydwaj pasażerowie zostali przewiezieni do szpitala. Na czas oczyszczania drogi i badania szczegółów wypadku strażacy zablokowali pas ruchu w kierunku Katowic.

Kierowca dachującego citroena był trzeźwy

Jak poinformowała rzeczniczka prasowa Komendy Stołecznej Policji Gabriela Putyra, dyżurny otrzymał zgłoszenie o wypadku około godziny 18:30. Jadący ze swoją dziewczyną kierowca citroena z niewiadomych przyczyn wypadł z drogi i zaczął dachowanie, które zatrzymało pojazd dopiero na drodze serwisowej.

Policjanci przeprowadzili też badanie alkomatem, który wykazał, że w momencie wypadku mężczyzna był trzeźwy. Ustalane są szczegóły zdarzenia.