Awaria samolotu LOT-u na trasie z New Delhi do Warszawy

Awaria samolotu LOT-u na trasie z New Delhi do Warszawy

Na platformie Kontakt 24 pojawiła się wiadomość dotycząca nieoczekiwanej awarii samolotu Polskich Linii Lotniczych LOT, który miał przeprowadzić lot z New Delhi do stolicy Polski, Warszawy. Z tej okazji, reprezentant przewoźnika poinformował o odwołaniu tego konkretnego lotu i przekierowaniu pasażerów na inne rejsy latające do Polski.

Komunikat dotyczący problemów z samolotem lecącym z Indii do Polski wpłynął do nas za pośrednictwem Kontakt 24. Postanowiliśmy więc dowiedzieć się więcej na ten temat, kontaktując się bezpośrednio z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT.

Potwierdzeniem naszych informacji był Krzysztof Moczulski, rzecznik prasowy przewoźnika, który przyznał, że doszło do nieszczęśliwej awarii statku powietrznego. Jak wyjaśnił, planowany na wczesne godziny poranne czasu polskiego lot z New Delhi do Warszawy musiał zostać odwołany z powodu usterki technicznej, której nie udało się usunąć mechanikom na miejscu. Z tego względu, wszyscy pasażerowie zostaną umieszczeni na innych lotach do Polski.