40-latka próbowała odebrać sobie życie. Uratowali ją policjanci

40-latka próbowała odebrać sobie życie. Uratowali ją policjanci

Kilka dni temu funkcjonariusze policji z Bielan uratowali kobietę, która chciała popełnić samobójstwo. Zdesperowana 40-latka zamierzała odebrać sobie życie, stojąc na barierce wiaduktu kolejowego. Na szczęście policja w porę interweniowała i uratowała kobietę przed skokiem.

Sytuacja miała miejsce w godzinach porannych na wiadukcie kolejowym w Nowym Dworze Mazowieckim. Policjanci z Bielan byli właśnie w drodze na służbę, gdy przejeżdżając obok wiaduktu, zauważyli stojącą na barierce kobietę. Mundurowi podjęli błyskawiczne działania w celu uratowania zdesperowanej kobiety i zapobiegnięcia straszliwej tragedii.

Rzeczniczka Komendanta Rejonowego Policji Warszawa podinsp. Elwira Kozłowska poinformowała, że asp. szt. Mariusz Borzęcki z Wydziału Kryminalnego ds. osób zaginionych i podkom. Hubert Kulasiewicz z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją bardzo szybko dotarli na miejsce, aby powstrzymać kobietę przed odebraniem sobie życia. Następnie wezwali służby medyczne, udzielając kobiecie pomocy do czasu przyjazdu karetki pogotowia.

Wraz z karetką pojawili się również policjanci z Nowego Dworu Mazowieckiego. Po udzieleniu pomocy lekarze uznali, że 40-latkę należy zabrać na konsultację do szpitala, gdzie powinna trafić w ręce specjalistów, którzy zapewnią jej właściwą terapię. Ponadto, policja doszła też do wniosku, że kobieta od dwóch dni była poszukiwana przez funkcjonariuszy z Ciechanowa, gdzie została zgłoszona jako osoba zaginiona.