20-letni mężczyzna zatrzymany za ciężkie uszkodzenie ciała i posiadanie narkotyków; grozi mu do 20 lat więzienia

20-letni mężczyzna zatrzymany za ciężkie uszkodzenie ciała i posiadanie narkotyków; grozi mu do 20 lat więzienia

Sąd postanowił o trzymiesięcznym uwięzieniu dla młodego mężczyzny w wieku 20 lat, który stoi w obliczu poważnych zarzutów dotyczących spowodowania poważnej szkody na zdrowiu drugiego człowieka oraz posiadania nielegalnych substancji. Według wstępnej informacji, mężczyzna jest podejrzany o napaść nożem na ofiarę, raniąc ją w udo, a następnie uciekając z miejsca zdarzenia. Poszkodowany został natychmiast przetransportowany do szpitala przez służby ratunkowe. Policjanci z dzielnicy Wola w Warszawie zatrzymali podejrzanego. Podczas przeszukania mieszkania, w którym mężczyzna się ukrywał, odkryli marihuanę i mefedron. Teraz osobie podejrzanej grozi kara pozbawienia wolności od 3 do 20 lat.

Zdarzenie miało miejsce na jednym z osiedli. Lokalna policja otrzymała zgłoszenie o ataku nożownika i natychmiast udzieliła pierwszej pomocy poszkodowanemu, czekając na przyjazd karetki pogotowia, która przewiozła go do szpitala.

Policjanci natychmiast rozpoczęli dochodzenie w tej sprawie. Zespół śledczy pracował na miejscu zdarzenia. Według wstępnych informacji, napastnik niespodziewanie zaatakował znaną mu osobę – byłego narzeczonego swojej partnerki – i uderzył go nożem w udo, po czym szybko zbiegł. Funkcjonariusze z dzielnicy Wola podjęli wysiłki w celu odnalezienia mężczyzny.

Podejrzany został zlokalizowany przez policję na warszawskiej Białołęce. W trakcie przeszukiwania miejsca pobytu podejrzanego, funkcjonariusze odkryli marihuanę, mefedron i konfiskowali gotówkę na pokrycie ewentualnych kar i grzywien.

Po aresztowaniu, mężczyzna został umieszczony w celi policyjnej. Śledczy zgromadzili dowody na poparcie zarzutów. W Prokuraturze Rejonowej Warszawa-Wola w Warszawie, mężczyzna usłyszał oficjalne zarzuty dotyczące spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu oraz posiadania środków odurzających i substancji psychotropowych. Sąd zadecydował o umieszczeniu podejrzanego w areszcie na okres trzech miesięcy. Teraz mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności od 3 do 20 lat.