Złodziejka sprzątająca: 32-latka ukradła towary wartych ponad 6 tysięcy złotych

Złodziejka sprzątająca: 32-latka ukradła towary wartych ponad 6 tysięcy złotych

Podczas wykonywania obowiązków sprzątaczki, 32-letnia kobieta zdecydowała się na przestępstwo i wyniosła z domu sprzęt elektroniczny oraz perfumy o wartości przekraczającej 6 tysięcy złotych. Sprawa szybko trafiła do Komisariatu Policji w Markach, który podjął czynności w celu zatrzymania kobiety. Ale to nie wszystko – okazało się, że była ona również poszukiwana na mocy nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowieckim.

Kobieta została zatrudniona do sprzątania domu, jednak zamiast skupić się na swoich obowiązkach, postanowiła wykorzystać sytuację do popełnienia kradzieży. Skradzione przedmioty – sprzęt elektroniczny i perfumy – miały wartość przekraczającą 6 tysięcy złotych. Gdy właścicielka domu zorientowała się co się stało, natychmiast skontaktowała się z policją.

Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Markach szybko znaleźli miejsce pobytu kobiety i ruszyli na miejsce. Podczas przeszukania odnaleziono skradzione przedmioty. 32-latka została natychmiast zatrzymana. Dodatkowo, podczas sprawdzania jej danych w systemach informatycznych policji odkryto, że jest ona poszukiwana na mocy nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowieckim. Nakaz ten dotyczył kary 49 dni pozbawienia wolności.

32-latka usłyszała zarzut kradzieży, za co grozi jej kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. Po zakończeniu procedur w komisariacie, kobieta została przewieziona do jednostki penitencjarnej, gdzie zgodnie z decyzją sądu rozpocznie odbywanie swojej kary.