Wypadek na trasie S2 – zderzenie trzech samochodów. Utrudnienia w ruchu

Wypadek na trasie S2 – zderzenie trzech samochodów. Utrudnienia w ruchu

Na moście Południowym doszło do poważnej kolizji, w której brały udział aż trzy pojazdy. Ustalenia reportera TVN Warszawa wskazują, że w wyniku tego niefortunnego incydentu, trzy osoby doznały obrażeń. Zdarzenie spowodowało znaczące utrudnienia dla kierowców poruszających się trasą S2 w stronę Wawra.

Szczegóły dotyczące zdarzenia przekazał Tomasz Zieliński, reporter TVN. Według jego relacji, do zderzenia doszło mniej więcej na środku mostu Południowego. Trzy samochody osobowe miały tam ze sobą stłuczkę, w wyniku której poszkodowane zostały trzy osoby. Na miejscu natychmiast zjawili się strażacy i służby medyczne.

Incydent został również potwierdzony przez Artura Kamińskiego z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie. Jak zaznaczył, samochody uczestniczące w zdarzeniu były typu osobowego. W momencie przybycia strażaków na miejsce zdarzenia, wszystkie cztery osoby podróżujące tymi pojazdami opuściły już swoje auta. Utrudnienia w ruchu były spore – blokada obejmowała aż trzy pasy ruchu około godziny 12.

Według uzyskanych informacji od reportera TVN Warszawa, pojazdami biorącymi udział w kolizji były Toyota, Kia i Opel. Toyota była zaparkowana na prawym pasie z powodu awarii. Bezpośrednio za nią stanął Opel, a następnie do stojących aut uderzyła Kia. Wszystkie samochody są znacznie uszkodzone i obrócone w przeciwnym kierunku. Na jezdni można zauważyć rozrzucone części pojazdów oraz plamy płynów eksploatacyjnych. Ruch drogowy na tym odcinku był możliwy tylko jednym pasem.