Wiadro z narkotykami w mieszkaniu 27-latka – grozi mu do 10 lat więzienia

Wiadro z narkotykami w mieszkaniu 27-latka – grozi mu do 10 lat więzienia

Zaskakujące odkrycie zrobili funkcjonariusze z Woli, którzy wkroczyli do mieszkania 27-letniego mężczyzny z Pragi. Działali na podstawie informacji, według której mężczyzna ten był zamieszany w handel narkotykami. Po przeszukaniu lokalu, ukryte w wiadrze na mopa znaleziono narkotyki: amfetaminę, mefedron, marihuanę i kokainę.

Mieszkaniec Pragi, nieoczekiwanie odwiedzony przez mundurowych, został natychmiast aresztowany. Wszystkie odnalezione substancje zostały przekazane do laboratorium kryminalistycznego. Badania wykazały, że łącznie było to blisko 150 gramów różnych narkotyków, w tym amfetaminy, mefedronu, kokainy oraz marihuany – jak poinformowała nadkomisarz Marta Sulowska z policji wolskiej.

Sytuacja 27-latka jest teraz bardzo poważna. Zarzuty dotyczące posiadania znacznej ilości narkotyków mogą skutkować nawet dziesięcioletnim wyrokiem pozbawienia wolności.

W międzyczasie doszło do innego zatrzymania na autostradzie A2. Tam policja namierzyła przemytnika, który próbował wwieźć do Polski zakazane substancje o wartości 2,5 miliona złotych. Substancje te były ukryte w oponach samochodowych.