Triumf stołecznych policjantów w "XVIII Międzynarodowym Wieloboju Strzeleckim o Puchar Ministra Obrony Narodowej"

Triumf stołecznych policjantów w "XVIII Międzynarodowym Wieloboju Strzeleckim o Puchar Ministra Obrony Narodowej"

Podinspektor Maciej Mikołajczuk i aspirant sztabowy Marcin Sałbut, służący w komendzie w centrum miasta, śmiało stanęli do walki w „XVIII Międzynarodowym Wieloboju Strzeleckim o Puchar Ministra Obrony Narodowej”. Ich sportowe zmagania, zarówno jako jednostek, jak i członków drużyny, zakończyły się triumfalnie, z wysokimi pozycjami na liście zwycięzców w kilku kategoriach. Zawody przyciągnęły 277 uczestników reprezentujących różne grupy mundurowe, którzy utworzyli łącznie 67 zespołów.

Osiągnięcie podinspektora Macieja Mikołajczuka oraz aspiranta sztabowego Marcina Sałbuta to kolejne sukcesy policjantów ze Śródmieścia na międzynarodowej arenie strzelectwa. Reprezentowali oni Komendę Stołeczną Policji w „XVIII Międzynarodowym Wieloboju Strzeleckim o Puchar Ministra Obrony Narodowej”, które odbyło się ostatnią sobotę na strzelnicy w Rembertowie, dzielnicy Warszawy. Rywalizacja toczyła się w kilku kategoriach, a policjanci osiągnęli imponujące wyniki zarówno indywidualnie, jak i drużynowo.

Podinspektor Mikołajczuk zdobył pierwsze miejsce w kategorii „Pistolet Centralnego Zapłonu CANIK SF” oraz drugą pozycję w konkurencji „OPEN”. Te wygrane to kolejne trofea, które dołączyły do jego już obfitej kolekcji, zdobytej na różnych zawodach krajowych i międzynarodowych.

Z kolei aspirant sztabowy Sałbut zdobył pierwszą nagrodę w kategorii „Pistolet Centralnego Zapłonu GLOCK”, a także drugie miejsce w konkurencji „Pistolet Bocznego Zapłonu”. Tak samo jak podinspektor Mikołajczuk, dodaje te trofea do swojej własnej kolekcji. Obaj policjanci od lat z powodzeniem reprezentują Komendę Stołeczną Policji na różnych zawodach strzeleckich.

Czterech strzelców reprezentowało Komendę Stołeczną Policji. Oprócz dwóch policjantów ze Śródmieścia, w zawodach wystartował starszy aspirant Radosław Duczek z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku oraz aspirant sztabowy Tomasz Wróbel z Komendy Rejonowej Policji Warszawa V. Drużyna Komendy Stołecznej była jedną z 67 zespołów biorących udział w zawodach, w których wzięło udział łącznie 277 strzelców.

W wyniku drużynowych rywalizacji, policjanci zdobyli pierwsze miejsce w kategorii „Pistolet Centralnego Zapłonu CANIC”, pierwsze miejsce w kategorii „Pistolet Centralnego Zapłonu GLOCK 17” oraz drugie miejsce w kategorii „OPEN”. To kolejne triumfy Strzeleckiej Reprezentacji Komendy Stołecznej Policji. Gratulujemy naszym kolegom i życzymy im dalszych sukcesów.