Tragiczne zdarzenie w centrum Warszawy: Kobieta potrącona przez autobus miejski

Tragiczne zdarzenie w centrum Warszawy: Kobieta potrącona przez autobus miejski

W Alejach Jerozolimskich, znajdujących się w sercu polskiej stolicy, doszło do przerażającego zdarzenia. W sobotę, 3 lutego, jedna z mieszkanek miasta została potrącona przez autobus komunikacji miejskiej. Naruszenia integralności jej ciała były tak poważne, że mówi się o tym, jakby autobus po prostu ją przejechał. Kobieta, będąca w stanie krytycznym, szybko trafiła do najbliższego szpitala. Kiedy docierały do niej pierwsze pomocnicze środki medyczne, nie była przytomna.

Policja oraz ekipy ratownicze pracowały na miejscu zdarzenia. Ich priorytetem było ustalenie okoliczności tragicznego incydentu i pomoc poszkodowanej kobiecie.

Tragedia rozegrała się wieczorem. Gwarancją bezpieczeństwa na miejscu wypadku były służby ratunkowe, funkcjonariusze policji oraz osoby odpowiedzialne za nadzór ruchu drogowego. Niefortunna kobieta stała się ofiarą autobusu należącego do linii nr 158, zmierzającego w stronę Centrum Handlowego Reduta. Policja otrzymała zgłoszenie o tym zdarzeniu o godzinie 21:05.

58-letnia kobieta była ofiarą potrącenia przez autobus miejski. Jak zapewnili przedstawiciele policji, kierowca pojazdu był trzeźwy. Rzecznik prasowy stołecznej policji podkreślał, że wypadek nie zdarzył się na przejściu dla pieszych. Nie jest jeszcze jasne, jak doszło do takiej tragedii. Aktualnie dochodzenie policyjne dotyczące tego zdarzenia jest w toku.

Aktualności