Straszny wypadek na ulicy Wóycickiego: dwa auta zderzyły się czołowo, dwie osoby hospitalizowane

Straszny wypadek na ulicy Wóycickiego: dwa auta zderzyły się czołowo, dwie osoby hospitalizowane

Na jednej z warszawskich ulic, której patronem jest Kazimierz Wóycicki, miało miejsce zderzenie dwóch samochodów osobowych. Incydent wydaje się być wynikiem czołowego zderzenia. Po kolizji, jeden z pojazdów – Fiat – uderzył dodatkowo w betonowy słup. Efekt? Zniszczone kompletne oba samochody. Na miejscu zdarzenia interweniują służby ratunkowe: straż pożarna, pogotowie oraz policja. Droga, na której doszło do wypadku, jest obecnie niedostępna – donosił dla TVN Warszawa Artur Węgrzynowicz.

O szczegółach tego nieszczęśliwego wydarzenia rozmawialiśmy ze strażakami, którzy udzielili się na miejscu katastrofy. – Do naszej jednostki skierowano dwa zastępy straży pożarnej. W jednym z samochodów jedna osoba była zakleszczona. Udało nam się ją ewakuować i przytomną przekazać w ręce personelu medycznego. Tymczasem, druga osoba również odniosła obrażenia i została poddana opiece medycznej. Obie ofiary podróżowały oddzielnie – mówił starszy kapitan Wojciech Kapczyński z warszawskiego oddziału straży pożarnej.

Policja otrzymała informację o tym tragicznym incydencie o godzinie 7.25. – Wstępne ustalenia sugerują, że doszło do zderzenia samochodów marki Fiat i Chevrolet. Obydwaj kierowcy zostali przetransportowani do szpitala. Droga jest nieprzejezdna zarówno w jednym, jak i drugim kierunku. Wydział Ruchu Drogowego ustalił alternatywne trasy. Policja teraz na miejscu pracuje nad ustaleniem szczegółowych okoliczności tego zdarzenia. Kierowca samochodu marki Fiat był na pewno trzeźwy, natomiast drugi z kierowców nie mógł zostać przebadany ze względu na jego stan zdrowia – informował Rafał Markiewicz z Komendy Stołecznej Policji.