Słynna pizzeria znika z mapy miasta

Słynna pizzeria znika z mapy miasta

Takie wiadomości coraz częściej trafiają do świadomości społeczności. Niosą za sobą smutną rzeczywistość w jakiej przyszło nam żyć. Pizzeria UFO po 30 latach nieprzerwanej działalności znika z mapy gastronomicznej Warszawy. Powodem jest nie tylko pandemia, ale obecnie rosnące ceny w zasadzie wszystkiego, od produktów, po gaz i prąd.

Właściciel pizzerii UFO, Janusz Michał Cieśliński zdecydował o zamknięciu restauracji.

„- To była trudna i ciężka decyzja, do której dojrzewałem przez ostatnie 6-7 miesięcy. Na jej podjęcie miało wpływ wiele czynników. Paradoksalnie z każdym z osobna byśmy sobie poradzili, jednak zebrane razem sprawiły, że po 32 latach zamykam mój lokal” – mówi Janusz Michał Cieśliński właściciel pizzerii UFO.

Pizzeria UFO znajdująca się na Starym Mieście, powstała we wrześniu 1990 roku. Początkowo lokal mieścił się na Ochocie przy ul. Barskiej, ale od 1992 roku zaczął działalność na Starym Mieście przy ul. Kilińskiego 1. Przez ponad 30 lat lokal odwiedzały kolejne pokolenia warszawiaków. Dla wielu wizyta w UFO była stałym punktem podczas spacerów po Starym Mieście.