Pomysły na kreatywne prezenty dla dzieci

Pomysły na kreatywne prezenty dla dzieci

Dzieci uwielbiają dostawać prezenty, a najbardziej zabawki. I chociaż radość z ich otwierania jest ogromna, to często bywa, że nowa rzecz jest szybko rzucana w kąt. Jak zatem tego uniknąć i co zaproponować dzieciom do zabawy, aby nie znudziły się już po kilku minutach? Oto kilka naszych propozycji, które z pewnością ułatwią Wam wybór podarunków dla najmłodszych.

Niesamowity piasek do zadań specjalnych

Zabawa w piasku to zdecydowanie coś, co może zająć dzieci na dłuższy czas. Niestety, pogoda nie zawsze sprzyja szaleństwom w piasku. Dlatego właśnie powstał idealny zamiennik, którym maluchy mogą cieszyć się każdego dnia w domu. Piasek dynamiczny od firmy Tuban ma nie tylko piękne kolory, ale także nigdy nie wysycha. Świetnie sprawdzi się do tworzenia babek z piasku czy bardziej skomplikowanych budowli jak zamki czy piaskowe zapory. Nadaje się także do odciskania w nim foremek oraz zabawy w gotowanie. Piasek dynamiczny to zdecydowanie zabawka, którą warto podarować dzieciom. Zapewnia nie tylko świetną zabawę, ale także wspiera rozwój motoryki i kreatywności. Jest często stosowany także jako narzędzie w terapii SI.

Więcej o piasku dynamicznym znajdziesz na stronie https://tuban.pl/piasek-do-zadan-specjalnych-czyli-o-zaletach-piasku-dynamicznego/.

Lakiery do wyczarowania kolorowych paznokci

Nie od dziś wiadomo, że dziewczynki uwielbiają podkradać kosmetyki mamom. Niestety, duża część takich produktów niekoniecznie nadaje się do zabawy. Można jednak dać upust dziecięcej kreatywności, a przy tym, wykorzystać bezpieczne dla skóry dziecka preparaty. Wystarczy sprezentować swojej małej fashionistce neonowe lakiery Tubi Glam. Z ich pomocą z łatwością wyczarujecie stylizacje paznokci rodem z profesjonalnego salonu.

Co sprawia, że lakiery od Tuban.pl są tak wyjątkowe? Mają nie tylko bogatą paletę kolorów, ale są przede wszystkim bezpieczne dla dzieci i przebadane dermatologicznie. Do ich usunięcia nie potrzeba żrących zmywaczy, wystarczy jedynie ciepła woda i gąbeczka. Dzięki temu zabawa może trwać bez końca! Dodatkową zaletą lakierów są ich gorzkie smaki, które skutecznie zniechęcają maluchy do obgryzania paznokci. Zabawa w salon manicure przy użyciu tych produktów świetnie sprawdzi się nie tylko na co dzień, ale także na przyjęcie urodzinowym małej księżniczki.

Własna fabryka żelowych figurek

Dzieci uwielbiają zabawę kolorowymi figurkami. Radość byłaby jeszcze większa, gdyby można było wykonać je samodzielnie. Właśnie do tego celu zostały stworzone kreatywne zestawy Tubi Jelly. Każdy komplet zawiera inne szablony tematyczne, więc z łatwością wybierzesz coś dopasowanego do zainteresowań Twojego dziecka. Do wyboru są między innymi zestawy z potworkami, literkami, piratami, zwierzątkami, słodyczami i długo, by tak jeszcze można wymieniać. Oprócz tego w każdym zestawie znajdują się także czysta folijka, tak, aby dziecko mogło całkowicie samodzielnie narysować wybrany przez siebie kształt.

A jak działają te magiczne zestawy? Najpierw za pomocą dołączonego żelu należy narysować na szablonie kontur figurki oraz go wypełnić. Następnie całość należy zanurzyć w aktywatorze rozpuszczonym w wodzie i lekko potrząsać całością, aż kształt nie zacznie powoli odrywać się od folijki. Kiedy to się stanie, wystarczy jeszcze tylko przemyć figurkę w czystej wodzie i można rozpocząć zabawę. Kiedy w Waszej kolekcji znajdzie się już kilka niesamowitych figurek, warto je odpowiednio wyeksponować. Do tego celu świetnie sprawdzi się dołączone do zestawu akwarium. Należy wypełnić je wodnymi kryształami, które pięknie pęcznieją pod wpływem wody, zamieniając się w przezroczystą galaretkę. Pomiędzy kryształami należy umieścić wykonane wcześniej przez siebie figurki, by pięknie prezentowały się w ozdobnej kuli. Całość stworzy piękną dekorację dziecięcego pokoju.

Więcej inspiracji na kreatywne prezenty dla maluchów znajdziesz na stronie https://tuban.pl/zabawki-kreatywne-najlepszy-pomysl-na-prezent/.