Pompy ciepła najwyższej jakości w Warszawie – Instalatorstwo Sanitarne Piotr Koszerny

Pompy ciepła najwyższej jakości w Warszawie – Instalatorstwo Sanitarne Piotr Koszerny

Coraz więcej osób decyduje się na montaż pomp ciepła. To rozwiązanie wyjątkowo komfortowe i opłacalne. Warto w tym przypadku wybrać usługi najbardziej doświadczonych specjalistów.

Dlaczego warto skorzystać z usług Instalatorstwa Sanitarnego Piotr Koszerny?

Firma Instalatorstwo Sanitarne Piotr Koszerny posiada certyfikat FGAZ-O/27/00669/22 wydany przez Urząd Dozoru Technicznego. Klienci mogą sprawdzić certyfikat pod następującym linkiem – http://www.udt.gov.pl/wykazy/REJ_FGAZ.html. Usługi kierowane są do wszystkich właścicieli domów i budynków gospodarczych, którym zależy na niedrogim, prostym, bezawaryjnym w eksploatacji i nowoczesnym źródle ciepła. Do najważniejszych zalet tych urządzeń można zaliczyć:

 • innowacyjność,
 • bezobsługowość,
 • ekologiczność.

Skutecznie ogrzewają nie tylko dom, ale również ciepłą wodę użytkową. Warto postawić na rozwiązania oferowane przez uznane, światowe marki. Nasza firma oferuje profesjonalny montaż pomp ciepła i może pochwalić się dużym doświadczeniem. Zapewniamy klientom dostęp do taniego źródła ciepła przy niskich temperaturach i trwałego komfortu cieplnego podczas upałów.

 

Pompy ciepła to innowacyjne, ekologiczne i nowoczesne urządzenia.

Co oferuje Instalatorstwo Sanitarne Piotr Koszerny?

Ceny paliw nieustannie rosną, co rodzi potrzebę poszukiwania alternatyw w postaci niedrogich i trwałych źródeł energii cieplnej. Nowoczesne rozwiązania stawiają także na ekologię. Nasza firma zajmuje się montażem pomp ciepła na terenie Warszawy. Oferujemy:

 • możliwość skorzystania z zaawansowanych i sprawdzonych technologii,
 • atrakcyjne ceny,
 • profesjonalne wsparcie podczas wszystkich etapów procesu,
 • montaż i serwis pomp ciepła,
 • dużą wiedzę i doświadczenie pracowników.

Warto korzystać z najnowszych możliwości, by cieszyć się komfortem cieplnym i ciepłą wodą użytkową, a także zadbać o środowisko naturalne.

Jakie są rodzaje pomp ciepła?

Nasi klienci często zastanawiają się, jaki typ pomp ciepła sprawdzi się w ich przypadku najlepiej. Dostępne są następujące rodzaje urządzeń:

 • gruntowe pompy ciepła,
 • wodne pompy ciepła,
 • powietrzne pompy ciepła.

Pompy gruntowe cieszą się największą popularnością i są wybierane w Polsce najczęściej. Czerpią energię z ziemi poprzez wymiennik gruntowy (dolne źródło). Przez wymiennik przepływa niezamarzająca ciecz. Źródłem ciepła jest grunt, skała, woda gruntowa i powierzchniowa. Takie rozwiązanie sprawdza się najlepiej w przypadku domów jednorodzinnych. Korzysta się z niego również w budynkach mieszkalnych i użytkowych.

Wodne pompy ciepła charakteryzują się dużą wydajnością energetyczną, lecz można je spotkać rzadziej. Energia cieplna jest pozyskiwana z płynącej wody, dlatego działka musi mieć do niej dostęp. Te urządzenia posiadają także zewnętrzne źródła zasilania na prąd, olej bądź gaz.

Powietrzne pompy ciepła dzielą się na:

 • powietrze-powietrze – transportujące ciepło do wewnątrz,
 • powietrze-woda – transportujące ciepło do obiegu grzewczego powiązanego np. z ogrzewaniem podłogowym, ze zbiornikiem buforowym.

Montaż i koszt pompy są stosunkowo niedrogie w porównaniu z pozostałymi rozwiązaniami. Można ją wykorzystać w każdych warunkach, lecz w domu powinno znajdować się dodatkowo ogrzewanie podłogowe.

Można spotkać jeszcze hybrydowe pompy ciepła korzystające z połączenia energii odnawialnej z tradycyjnym źródłem ciepła.

Podczas wykonywania usług dopasowujemy się do indywidualnych oczekiwań klientów, jak również do zakresu możliwości danej działki. Zajmujemy się też montażem pomp w inteligentnych, energooszczędnych budynkach.

 

Pompy ciepła są często spotykane w budynkach inteligentnych.

Pompy ciepła w atrakcyjnych cenach

Choć wiele osób boi się o wysokie koszty związane z pompami ciepła, nie ma do tego podstaw. Urządzenia są praktycznie bezobsługowe, a dodatkowo oferujemy klientom dokładne szkolenie na temat użytkowania wybranego sprzętu. Koszt samej instalacji jest uzależniony od mocy urządzenia – to o większej mocy będzie oczywiście droższe. Nasza firma dobiera ten parametr indywidualnie, by pompa była w stanie skutecznie ogrzać dom i wodę, nawet podczas najniższych temperatur. Moc dobieramy na podstawie warunków zewnętrznych i wewnętrznych, natomiast pojemność dopasowujemy do liczby domowników, ilości łazienek i ich wyposażenia.

Podsumowanie

Decydując się na montaż pompy ciepła należy skorzystać z usług profesjonalnej firmy, która oferuje dodatkowo atrakcyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu z doradcami z naszej firmy Instalatorstwo Sanitarne Piotr Koszerny!

 

Instalatorstwo Sanitarne Piotr Koszerny
ul. Rembielińska, nr 17
03­352 Warszawa

tel. +48 510532708
https://warszawskihydraulik.pl/kontakt/