Policja z Bielan zatrzymuje 24-letniego posiadacza narkotyków, grozi mu do 3 lat więzienia

Policja z Bielan zatrzymuje 24-letniego posiadacza narkotyków, grozi mu do 3 lat więzienia

W ostatnim czasie, bielańscy stróże prawa wpadli na ślad 24-letniego mężczyzny, który posiadał przy sobie nielegalne substancje. W momencie zatrzymania, miał on przy sobie kokainę, a dodatkowe poszukiwania w jego mieszkaniu doprowadziły do odnalezienia ecstasy. Środki odurzające zostały natychmiast skonfiskowane przez funkcjonariuszy, a młody człowiek trafił do komisariatu policji położonego przy ulicy Żeromskiego. Posiadanie nielegalnych środków odurzających jest poważnym przestępstwem, za które grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności.

Wydarzenia te miały miejsce kilka dni temu. Policjanci patrolujący ulicę Petofiego na Bielanach zauważyli mężczyznę, którego nerwowe zachowanie wskazywało na możliwość popełnienia przestępstwa. Ich podejrzenia okazały się słuszne, gdyż 24-latek posiadał przy sobie paczkę z białym proszkiem, który później okazał się być kokainą.

Po zatrzymaniu i przewiezieniu mężczyzny do komendy przy ulicy Żeromskiego, policjanci dokonali przeszukania jego miejsca zamieszkania. Tam znaleźli kolejne narkotyki – paczkę z tabletkami ecstasy. Wszystkie znalezione substancje zostały zabezpieczone i poddane szczegółowym badaniom, które potwierdziły, że mężczyzna posiadał przy sobie kokainę oraz ecstasy.

Po przesłuchaniu 24-latka, policjanci z Bielan przedstawili mu zarzuty za posiadanie środków odurzających. Jeżeli zostaną one udowodnione, mężczyzna może spędzić w więzieniu do trzech lat. Prokuratura Rejonowa Warszawa Żoliborz nadzoruje dalsze czynności prowadzone w tej sprawie.