Pechowy dzień dla ofiar porannego wypadku na drodze krajowej nr 17

Pechowy dzień dla ofiar porannego wypadku na drodze krajowej nr 17

O niewyobrażalnym zbiegu nieszczęśliwych okoliczności mogą opowiadać osoby poszkodowane w porannym zdarzeniu drogowym, które miało miejsce w Potasznikach (powiat garwoliński, województwo mazowieckie). Na terytorium tej miejscowości, przy drodze krajowej o numerze 17, doszło do brutalnego zderzenia między ciężarówką a minivanem. W wyniku tego tragicznego wydarzenia bus przewożący 10 pasażerów przewrócił się.

Niecodziennym zbiegiem okoliczności było to, że podczas kiedy dwóch poszkodowanych w tym potwornym zdarzeniu było przewożonych do szpitala, doszło do kolejnej kolizji. Tym razem karetka pogotowia uderzyła w samochód osobowy.

Wszystko to rozegrało się w środę, 23 sierpnia, zaraz po godzinie szóstej rano. Pierwsze źródła donoszą o zdarzeniu jako starciu pomiędzy ciężarówką marki Volvo a minivanem marki Mercedes na drodze numer 17. Na skutek kolizji, minibus przewrócił się. Przewoził on dziesięć osób, wszystkie zostały przetransportowane do najbliższego szpitala, jedna z nich za pomocą śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego – poinformowała mazowiecka policja.

Jednak to nie koniec pechowych wydarzeń tego dnia. Podczas transportu dwóch ofiar wcześniejszej katastrofy doszło do kolejnej kolizji – tym razem ambulans zderzył się z samochodem osobowym. Karetka jadąca z sygnałami uległa przewróceniu. Dwóch pasażerów z poprzedniego wypadku zostało ponownie odwiezionych do szpitala – dodała policja.

Aktualnie trwają intensywne prace nad ustaleniem przyczyn obu katastrof.