Nowa wersja ZWCAD 2022 – co ciekawego?

Nowa wersja ZWCAD 2022 – co ciekawego?

Jeśli szukasz programu do sprawnej obsługi zarówno plików DWG, jak i DXF, który będzie ciekawą alternatywą dla standardowej funkcjonalności oprogramowania CAD to ZWCAD 2022 będzie świetnym wyborem. Jakie nowe funkcjonalności posiada to oprogramowanie i dlaczego warto po nie sięgnąć?

ZWCAD 2022 – szybkość i innowacje

Trudno odnaleźć aktualnie na rynku oprogramowania lepsze narzędzie do pracy, niż ZWCAD, które to jest coraz częściej konkurencyjną wersją dla znanego już programu CAD. ZWCAD ma wiele zalet jednak tą zdecydowanie największą jest jego wszechstronność i funkcjonalność, która dostępna na licencji komercyjnej bezterminowej daje dużo większe możliwości do pracy.

Nową aktualizację ZWCAD 2022 można pobrać od ręki, pracując na niej nawet do 30 dni. Testowanie z pełną funkcjonalnością to zaleta, którą polubiło już wielu użytkowników, a dlaczego?

Nowe funkcjonalności ZWCAD 2022 – dlaczego warto?

Dużym zainteresowaniem cieszy się przede wszystkim wspominana pełna funkcjonalność dostępna już na wersji testowej (do pobrania tutaj: https://www.zwcad.pl/pobierz.html). Po 30 dniach użytkowania można przedłużyć licencję bezterminowo, bez opłat subskrypcyjnych z dowolną aktualizacją do dowolnej poprzedniej wersji programu.

Dostępność wersji bezterminowych lub rocznych (odpowiednik subskrypcji), a także dostępność wersji sieciowej oprogramowania już od 1 stanowiska to kluczowe elementy świetnej komunikacji z klientem i odpowiedź na potrzeby każdego biura.

Unikalne funkcje programu, a także wersja sieciowa dostępna od 1 stanowiska do setek stanowisk, doskonale się sprawdza u pojedynczych profesjonalistów, w małych, średnich, jak i dużych firmach. Klient nabywając permanentną licencję, może z niej korzystać bez ograniczeń czasowych.

To, na co szczególnie warto zwrócić uwagę to fakt, że interfejs tego programu jest prosty i intuicyjny, a tym samym jego obsługa nie sprawia żadnych problemów. Dostępne wersje językowe oraz kompatybilność z innymi programami ZWCAD w zakresie formatu DWG i DXF to dopełnienie dbałości o jak najlepszą funkcjonalność najnowszej aktualizacji.

Ważne! Z najnowszą aktualizacją ZWCAD możesz odbyć szkolenie z podstawowej obsługi. Wszystko w cenie licencji, bez dodatkowych opłat. Organizowane są również regularnie szkolenia, warsztaty i webinaria, na których można poznać specjalistyczne zagadnienia, dodatkowe narzędzie, aplikacje branżowe. Wszystko po to, aby wspomóc jeszcze lepiej, jeszcze bardziej codzienna prace projektantów i nie tylko.

Dostępny jest również podręcznik w języku polskim, a także mnóstwo opracowań, filmików na stronie www.zwcad.pl i na kanale YouTube.

O tym pamiętaj – czyli nowa aktualizacja ZWCAD w pigułce

Wydajność w codziennej pracy, jak również szereg innych dostępnych funkcji to tylko niektóre z opisanych zalet ZWCAD. Warto również zwrócić uwagę na używanie bloków dynamicznych, ekstrakcję danych, kreskowanie z tłem, czy szyk dynamiczny.

Obszerniejsze informacje na temat programu dostępne są na stronie: https://www.zwcad.pl/zwcad-2022.html Sprawdź je i dowiedz się więcej.

Zachęcamy do kontaktu tel. 33 307 0195 (Bielsko-Biała), 42 307 0196 (Łódź) lub Koszalin (94 716 22 33), email: [email protected]