Nowa lokalizacja Urzędu Pracy m.st. Warszawy: Zintegrowane usługi przy ul. Kasprzaka 18/20 od lipca

Nowa lokalizacja Urzędu Pracy m.st. Warszawy: Zintegrowane usługi przy ul. Kasprzaka 18/20 od lipca

Urząd Pracy m.st. Warszawy planuje przeniesienie swoich siedzib do nowego miejsca. Obecna obsługa klientów, w szczególności osób bezrobotnych i poszukujących zatrudnienia, przeprowadzi się do nowego miejsca przy ul. Kasprzaka 18/20, począwszy od lipca tego roku. W tej lokalizacji, znanej jako „Centrum Kariery”, trwają obecnie prace budowlane i remontowe.

Z początkiem lipca Urząd Pracy m.st. Warszawy przeniesie swoje działania do nowej lokalizacji, skupiając wszystkie usługi w jednym miejscu przy ulicy Kasprzaka 18/20. Pośrednictwo pracy, poradnictwo zawodowe, informacje o szkoleniach i dotacjach na start będą teraz dostępne w jednym miejscu.

Klienci będą obsługiwani w nowym budynku zamiast w czterech dotychczasowych lokalizacjach Urzędu Pracy m.st. Warszawy: ul. Grochowskiej 171B, ul. Ciołka 10A, ul. Młynarskiej 37A i ul. Marszałkowskiej 77/79. Usługi będą teraz dostępne dla mieszkańców wszystkich dzielnic Warszawy, osób z niepełnosprawnościami i cudzoziemców w jednym miejscu, zlokalizowanym w sercu dobrze skomunikowanej i nowoczesnej Woli, co ułatwi dostęp do tych usług dla wszystkich szukających pracy.

„Centrum Kariery” przy ul. Kasprzaka 18/20 stanie się miejscem, gdzie każdy mieszkaniec Warszawy będzie mógł znaleźć wsparcie i pomoc w realizacji swoich celów zawodowych. Nowa lokalizacja zapewni pełną obsługę w nowoczesnych i profesjonalnych warunkach – podkreśla Monika Fedorczuk, dyrektor Urzędu Pracy m.st. Warszawy.

Do nowej siedziby Urzędu Pracy m.st. Warszawy będzie można łatwo dotrzeć za pomocą metra (linia M2), tramwajów (linie 10, 11) i autobusów (linie 105, 106, 178).

Otwarcie nowej siedziby jest zaplanowane na lipiec.