Katastrofalny incydent na szlakach kolejowych powoduje zakłócenia w ruchu pociągów

Katastrofalny incydent na szlakach kolejowych powoduje zakłócenia w ruchu pociągów

W rejonie stacji kolejowej Radość pracują służby ratunkowe, które zajmują się skutkami tragicznego wypadku. W rezultacie doszło do zmian w harmonogramach pociągów. Kilka minut po godzinie ósmej rano zdarzył się nieszczęśliwy incydent – mężczyzna zginął, będąc potrąconym przez pociąg zmierzający w stronę Dęblina. Informację tę przekazała nam Małgorzata Gębczyńska, reprezentująca Komendę Rejonową Policji Warszawa VII.

Dodała również, że na miejscu zdarzenia obecni są funkcjonariusze policji, którzy starają się ustalić wszystkie okoliczności tej tragedii. Na miejsce wezwany został także prokurator.

Zakłócenia w ruchu pociągów stały się niestety konsekwencją tego tragicznego wypadku. O tym informuje Zarząd Transportu Miejskiego. „Incydent, który miał miejsce w okolicy stacji Warszawa Radość, spowodował komplikacje w ruchu pociągów SKM na liniach S1 i S10 oraz KM. Możliwe są opóźnienia, odwołania i skrócone relacje pociągów” – komunikują urzędnicy na oficjalnej stronie ZTM.

Przy tej okazji przypominają również, że bieżące informacje na temat utrudnień oraz opóźnień można znaleźć na stronie internetowej PKP PLK, dedykowanej pasażerom.