Bezpłatne letnie atrakcje dla wszystkich w Galerii Północnej na Białołęce

Bezpłatne letnie atrakcje dla wszystkich w Galerii Północnej na Białołęce

Pod adresem Światowida 17 na warszawskiej Białołęce, w Galerii Północnej, wakacje zapowiadają się wyjątkowo atrakcyjnie. Wśród zaplanowanych wydarzeń znajdują się kameralne koncerty, występy DJ’a, spektakle teatralne dla najmłodszych oraz sesje jogi. Lato pełne różnorodnych atrakcji czeka na wszystkich odwiedzających to miejsce.

Atrakcje będą odbywać się od początku lipca aż do końca sierpnia. Wszystkie zostały starannie zaplanowane tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie – jak podkreśla Barbara Andrzejewska, przedstawicielka Galerii Północnej. Fanów koncertów „pod chmurką” i nietypowych brzmień czekają kameralne koncerty, najmłodszych zaprosimy na spektakle teatru „Fabryka Kultury”, a miłośnicy jogi będą mogli wziąć udział w otwartych zajęciach na dachu galerii. Różnorodność planowanych wydarzeń sprawia, że galeria stanie się miejscem, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Pierwsze z letnich wydarzeń odbędzie się już 6 lipca. Tego dnia, o godzinie 14:00 w galerii zaplanowano pierwszy z czterech spektakli dla dzieci. Teatr „Fabryka Kultury” z Katowic wystawi sztukę „Księżniczka na ziarnku grochu” na podstawie twórczości Jana Brzechwy.

Kolejne przedstawienia dla najmłodszych zaplanowano na 20 lipca i 3 sierpnia. W „Show warzywnym”, bohaterowie takie jak Kapusta, Groszek i Cebula, będą świętować twórczość Brzechwy. Z kolei podczas „Wielkiej przygody pirackiej”, młodzi widzowie będą towarzyszyć piratom w ich ekscytujących przygodach. Sezon teatralny zakończy się nowoczesną interpretacją kultowej bajki braci Grimm, „Jaś i Małgosia”. Wszystkie spektakle rozpoczynają się o godzinie 14:00, a udział w nich jest całkowicie bezpłatny.