Bezpłatna infolinia dla warszawskich przedsiębiorców uruchomiona

Bezpłatna infolinia dla warszawskich przedsiębiorców uruchomiona

Miasto uruchomiło specjalną, bezpłatną infolinię dla warszawskich przedsiębiorców. To dobra wiadomość dla wszystkich właścicieli firm, którzy chcą zdigitalizować swój biznes. W dobie pandemii wyraźnie wzrosło bowiem zainteresowanie tym rozwiązaniem. Dzwoniąc na infolinię, można uzyskać bezpłatną poradę z zakresu rozwiązań cyfrowych, bezpieczeństwa danych, skutecznej pracy zdalnej, a także na temat zmiany modelu biznesowego.

Warszawscy przedsiębiorcy mogą skorzystać z bezpłatnych konsultacji z zakresu cyfryzacji

Infolinia dla warszawskich przedsiębiorców to jeden z elementów szeroko zakrojonej strategii walki z ekonomicznymi skutkami pandemii COVID-19. Została ona uruchomiona przez firmę Engave we współpracy z miejskimi władzami jako część projektu Technologia na trudne czasy. Przedsiębiorcy mogą skorzystać z pomocy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 12.00, dzwoniąc pod numer 22 12 2 226. Idea  projektu związana jest z ciężką dla szerokiej grupy przedsiębiorców sytuacją związaną z wprowadzonymi restrykcjami. W tych trudnych czasach technologia jawi się jako największa szansa na przetrwanie dla polskich firm.

Właściciele firm w Warszawie mogą liczyć na wsparcie

Specjaliści obsługujący infolinię prowadzą darmowe konsultacje z przedsiębiorcami, zainteresowanymi wprowadzeniem w swojej firmie nowoczesnych rozwiązań cyfrowych. Podczas rozmowy można uzyskać także informacje z zakresu wprowadzania nowych modeli biznesowych, bezpieczeństwa danych, skutecznej organizacji pracy zdalnej, a także na temat kształtowania innowacyjnych modeli sprzedaży. Projekt ukierunkowany jest na łagodzenie konsekwencji pandemii, uderzających w warszawskich przedsiębiorców.

Jest to już kolejne działanie pomocowe dla przedsiębiorców, którzy ucierpieli wskutek pandemii COVID-19. Właściciele tych firm, które jej następstwa odczuli najdotkliwiej, mogą ubiegać się m.in. o obniżkę czynszu i innych opłat, różnego rodzaju ulgi, wsparcie z tzw. tarczy kryzysowej, a także skorzystać z różnych form doradztwa. 

Jeden komentarz o “Bezpłatna infolinia dla warszawskich przedsiębiorców uruchomiona

Comments are closed.