Awaria na skrzyżowaniu: kolizja dwóch aut osobowych powoduje utrudnienia w ruchu

Awaria na skrzyżowaniu: kolizja dwóch aut osobowych powoduje utrudnienia w ruchu

Na przecięciu ulic Gandhi i Płaskowickiej doszło do kolizji między dwoma samochodami osobowymi. Kierujący jednym z pojazdów, który należał do firmy oferującej wynajem aut na minuty, opuścił miejsce wypadku. Artur Węgrzynowicz, reporter TVN Warszawa, informuje o zaistniałych kłopotach na drodze.

Kierowca samochodu z wypożyczalni miał stłuczkę z toyotą, która następnie przewróciła się na dach. Problemy w ruchu drogowym są następstwem tego incydentu. Jak donosi nasz reporter, droga z ulicy Płaskowickiej do trasy S2 jest obecnie zablokowana – takie informacje napłynęły po godzinie 16.

Fakt kolizji został również potwierdzony przez służby policyjne. „Otrzymaliśmy zgłoszenie o stłuczce dwóch samochodów osobowych – toyoty i renault – o godzinie 15.30. Kobieta prowadząca toyotę została przewieziona do szpitala. Tymczasem kierowca renault opuścił miejsce kolizji na piechotę” – poinformował Bartłomiej Śniadała z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji. Zapewnił również, że na miejscu prowadzone są niezbędne czynności przez policję.