Nowa poradnia w Szpitalu na Ursynowie

Nowa poradnia w Szpitalu na Ursynowie

W Szpitalu Południowym na Ursynowie została otwarta nowoczesna poradnia specjalizująca się w diagnostyce i leczeniu schorzeń kręgosłupa. Instytut udziela porad w całości opłacanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

„Bardzo się cieszę, że Warszawski Szpital Południowy tak prężnie rozwija swoją działalność. Bóle pleców oraz dolegliwości związane z kręgosłupem to jedne z najczęściej występujących schorzeń wśród dorosłych. Warszawskie Centrum Chirurgii Kręgosłupa odpowiada na te wyzwania i oferuje kompleksową opiekę medyczną przy wykorzystaniu najnowocześniejszych metod terapii. Liczymy również, że Narodowy Fundusz Zdrowia zapewni finansowanie działalności centrum zgodnie z potrzebami pacjentów” – podkreśla Renata Kaznowska, zastępczyni prezydenta m.st. Warszawy.

Otwarcie nowej przychodni w warszawskim Szpitalu Południowym to dobra wiadomość dla mieszkańców Ursynowa i południa stolicy. Dzięki niemu wspólnie ze SPZOZ Ursynów i innymi instytucjami otrzymują kompleksową opiekę.

Zespół medyczny Warszawskiego Centrum Chirurgii Kręgosłupa (WCCK) jest kierowany przez dr. Rafała Górskiego, jest to neurochirurg i jeden z czołowych specjalistów w dziedzinie chirurgii kręgosłupa. W skład zespołu wchodzą również inni doświadczeni chirurdzy, ortopedzi, fizjoterapeuci.